The Limited Times

Now you can see non-English news...

"האישה היפה בעולם": 5 הדוגמניות ששמות את ישראל על המפה | ישראל היום

2021-04-14T17:14:17.157Z

| אופנה למרות הקורונה, הייתה זו שנה טובה במיוחד עבור מספר דוגמניות, שהציגו את ישראל בעולם וגרמו לנו הרבה נחת • פרויקט מיוחד של גאווה לאומית הקורונה שיתקה בשנה האחרונה את עולם האופנה. קמפיינים רבים בוטלו, תצוגות אופנה הפכו לווירטואליות, ודוגמניות ישראליות שעבדו ללא הרף על קו תל אביב – ניו יורק, מילנו ופריז מצאו את עצמן כמעט מחוסרות עבודה. עם זאת, על אף סגירת השמים לטיסות יוצאות ונכנסות והסגרים בישראל ובעלמרות הקורונה, הייתה זו שנה טובה במיוחד עבור מספר דוגמניות, שהציגו את ישראל בעולם וגרמו לנו הרבה נחת • פרויקט מיוחד של גאווה לאומית

הקורונה שיתקה בשנה האחרונה את עולם האופנה. קמפיינים רבים בוטלו, תצוגות אופנה הפכו לווירטואליות, ודוגמניות ישראליות שעבדו ללא הרף על קו תל אביב – ניו יורק, מילנו ופריז מצאו את עצמן כמעט מחוסרות עבודה.

עם זאת, על אף סגירת השמים לטיסות יוצאות ונכנסות והסגרים בישראל ובעולם, דוגמניות ישראליות הצליחו להתברג ולככב בקמפיינים, ובשערי מגזינים רבים הן ייצגו את מדינת ישראל בכבוד.

האישה היפה בעולם 

זו הייתה בהחלט שנה מוצלחת לדוגמנית יעל שלביה בת ה-19, המשרתת גם כחיילת בצה"ל. זמן קצר לאחר שנחתם הסכם שלום בין ישראל לאמירויות היא עשתה היסטוריה והייתה לישראלית הראשונה שככבה על שער מגזין אופנה l'officiel arabia, שהתפרסם באיחוד האמירויות. מלבד השער, שלביה הופיעה באותו גיליון עם הפקת אופנה יוקרתית ומרשימה שכללה ראיון עימה. 


View this post on Instagram

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia)

שלביה כבשה השנה פסגה נחשקת נוספת, כשנבחרה לאישה היפה בעולם עם המקום הראשון בתחרות הפנים היפות בעולם ל-2020 של המגזין האמריקאי TC Candler. זה תואר בהחלט משמעותי שעשוי לפתוח עבורה דלתות חדשות בעולם הדוגמנות כשהקורונה בעולם תדעך.


View this post on Instagram

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia)

במהלך השנה היא הופיעה גם במגזין הלייפסטייל האמריקני SP והצטלמה לקמפיין של מותג האופנה GUESS.

על שער מגזין ELLE


View this post on Instagram

A post shared by BIG SEAN (@sean_levyy)

הדוגמנית שון לוי בת ה-25 יכולה להתפאר ברזומה מפואר, כשמאחוריה שלל תצוגות וקמפיינים. בשנים האחרונות עבדה ללא הפסקה ברחבי העולם, ונחשבה לאחת הישראליות העסוקות בתעשיית האופנה הבינלאומית. היא צעדה באינספור מסלולי תצוגות אופנה של מותגי יוקרה לצידן של טופ מודלס נחשבות כמו בלה וג'יג'י חדיד, וכיכבה במגזינים וקמפיינים נחשבים כמו סן לורן וטומי הילפיגר.

רגע לפני שפרצה הקורונה, הספיקה לוי לעשות היסטוריה כישראלית הראשונה שהצטלמה לקמפיין העולמי של בית האופנה פראדה. במהלך השנה, לוי הופיעה בקמפיין של מותג האופנה מסימו דוטי ובקמפיין הביוטי של מותג האיפור make up forever. 

בפברואר האחרון כיכבה על שער מגזין האופנה הצרפתי ELLE של חודש פברואר, שהקדיש לה גם הפקת אופנה נרחבת בתוך המגזין. בימים אלה היא מככבת בקמפיין משקפי שמש של מותג האופנה הצרפתי  BA&SH.

דוגמנית הבית של אתר אסוס


View this post on Instagram

A post shared by (@shayzanco_)

הדוגמנית שי זנקו בת ה-20 נמצאת בשנתיים האחרונות על קו תל אביב-לונדון. מאז שפרצה הקורונה היא מתגוררת בלונדון ועובדת משם, ומשמשת דוגמנית הבית של אתר אסוס.  

לאורך השנה השתתפה במספר קמפיינים בינלאומיים, בהם קמפיין הכריסטמס של מותג הלבשה תחתונה pretty little thing, בקמפיין הקולקציה המיוחדת של פומה לאתר אסוס, ודגמנה למותגים אירופאים מקומיים. 

לאחרונה היא הצליחה לכבוש את ליבה של הזמרת ביונסה, שהתלהבה מהתמונות שלה ובחרה בה לדגמן את הקולקציה שלה בקמפיין IVY PARK לאדידס שהוצע למכירה באתר אסוס, ואנו צופים כי עוד נשמע עליה רבות. 

קמפיין למותג הביוטי של לנקום


View this post on Instagram

A post shared by Adda Zmora (@addazmora)

הדוגמנית עדה זמורה בת ה-24 הצטלמה בשנים האחרונות לקמפיינים גדולים ונחשבים, בהם בית האופנה ESCADA, קמפיין של מעצב האופנה יוז'י ימאמוטו ועבור הפקות אופנה גדולות במגזינים נחשבים כמו ווג, קוסמופוליטן, ואחרים. 

בארבע שנים האחרונות היא מתגוררת רוב הזמן בניו יורק ומגיעה לארץ לגיחות קצרות. רגע לפני שפרצה הקורונה היא אף הספיקה להצטלם לשער מגזין האופנה הנחשב WWD, ולקמפיינים של מותגי האופנה OTHER STORIES, דיזיגוואל הספרדי NORDSTROM, ועוד. 

בשנה האחרונה, כשהגיעה לארץ בין סגר לסגר, זמורה הצטלמה לקמפיין בגדי הים של קסטרו לקיץ 2020 וגם לקולקציית הביגוד שהוצגה באתר. 

לאחרונה היא השתתפה בשבוע האופנה קורנית תל אביב בתצוגה של המעצב אלון לבנה, ובזירה הבינלאומית, היא הצטלמה השנה לקמפיין מותג היוקרה הצרפתי IRO, היא הופיעה במגזין הצרפתי מארי קלייר, וגם הצטלמה לקמפיין מותג הביוטי לנקום שצפוי להתפרסם בקרוב. 

הפנים של ז'יבנשי


View this post on Instagram

A post shared by GIVENCHY (@givenchyofficial)

צוף קפלי היא תלמידת תיכון בת 17 שנחשבת לכוכבת החדשה בעולם הדוגמנות הבינלאומי. אילולא הקורונה, מעריכים שהיא הייתה נוסקת כמו מטאור. השנה היא נבחרה להוביל את קמפיין החורף של בית האופנה היוקרתי ז'יבנשי, הישג בהחלט מרשים לדוגמנית מתחילה. במהלך הסגרים היא הצליחה להגיע לצילומים שנערכו בפריז והתמונות שלה כיכבו במגזין ווג בריטניה.  

למרות גילה הצעיר, היא הצטלמה בשנים האחרונות למותגי אופנה רבים בישראל, ביניהם קסטרו, רנואר, פקטורי 54, עמנואל ולמעצבות האופנה דורית בר אור וגליתה. לאחרונה היא קיבלה קמפיין למותג האופנה הבינלאומי פאקו רבאן.

Source: israelhayom

All life articles on 2021-04-14

Similar news:

You may like

News/Politics 2021-04-14T18:52:59.813Z

Trends 24h

Life/Entertain 2021-05-09T06:35:42.778Z
Life/Entertain 2021-05-09T08:38:46.294Z

Latest

© Communities 2019 - Privacy