The Limited Times

Now you can see non-English news...

איפה אפשר לקבל את דיל הבשר הטוב בארץ? - וואלה! אוכל

2021-04-15T05:05:34.150Z

איפה אפשר לקבל את דיל הבשר הטוב בארץ? אוכל איפה אפשר לקבל את דיל הבשר הטוב בארץ? מסעדת רונן בשרים הוותיקה בנתניה מציעה ויטרינה עמוסה בכ-900 ק"ג בשר מובחר מגידול מקומי, ואת הדילים הכי VFM שראינו מזה תקופה ארוכה תגיות בשר יוליה פריליק ניב, בשיתוף ZAP REST יום שישי, 09 באפריל 2021, 12:14 עודכן: 12:23 שתף ב פייסבוק שתף ב וואצאפ שתף ב general שתף ב general שתף ב טוויטר שתף ב אימאייל 0 תגובות "כל החיים שלנו סביב הבשר". מסעדת רונן בשרים ב • אוכל

איפה אפשר לקבל את דיל הבשר הטוב בארץ?

מסעדת רונן בשרים הוותיקה בנתניה מציעה ויטרינה עמוסה בכ-900 ק"ג בשר מובחר מגידול מקומי, ואת הדילים הכי VFM שראינו מזה תקופה ארוכה

תגיות
 • בשר

יוליה פריליק ניב, בשיתוף ZAP REST

יום שישי, 09 באפריל 2021, 12:14 עודכן: 12:23

 • שתף ב פייסבוק
 • שתף ב וואצאפ
 • שתף ב general
 • שתף ב general
 • שתף ב טוויטר
 • שתף ב אימאייל
0 תגובות

"כל החיים שלנו סביב הבשר". מסעדת רונן בשרים בנתניה (צילום: עידן גור)

"איפה עוד אפשר לקבל ב-300 שקלים פלטה של קילוגרם בשרים עמוסה בכל הנתחים שאוהבים בפנים, כולל אנטריקוט, פילה בקר, כבד אווז, סטייק אנגוס ועוד?", שואל רונן פדלון, הבעלים של רונן בשרים בנתניה - מוסד קרניבורי ותיק ואהוב שזכה לאחרונה במתיחת פנים עיצובית מרעננת.

רגע לפני שנדבר על העושר של הבשרים, חייבים לדבר על הוויטרינה של רונן בשרים. כבר תשע שנים ממלאים את הוויטרינה באורך שלושה מטרים כ-900 ק"ג בשר טרי שמגיע מדי יום וגם נגמר באותו יום(!).

יש בה את כל סוגי הבשרים, כולל חלקי פנים שיש להם קהל אוהדים נאמן משלו. "וכל יום יש הכול, זה הכי חשוב, לא מאכזבים אף חובב בשר", מסביר פדלון, "אני ממוצא טריפוליטאי וכל החיים שלנו סביב הבשר. בתור ילד הייתי אוכל בשר לארוחת בוקר ובהמשך לאורך כל היום. אני מטורף על בשר וחשוב לי להעניק את החוויה הכי איכותית ללקוחות שלנו".

עוד בוואלה! NEWS

"כאילו קניתם את זה בחנות": מי אחראי לאמנות הזו? התשובה תפיל אתכם

לכתבה המלאה

השיחוק הגדול הוא המחיר. מסעדת רונן בשרים בנתניה (צילום: עידן גור)

בין הנתחים שנחים בוויטרינה אפשר למצוא נתח קצבים (הנתח האהוב על פדלון ועל רבים שעוסקים בבשר באופן מקצועי), ואגיו, שקדי עגל, מולרד, אשכי בקר, צלעות, כבד אווז, סטייק אנגוס והקלאסיקות - פילה, אנטרקוט, סינטה ופרגית לצד קבבים שמנמנים ומתובלים.

השיחוק הגדול הוא המחיר - כל הבשרים מתומחרים במחיר אחיד של 30 שקלים ל-100 גרם. אם רוצים להוסיף 22 סלטים, לאפות מהטאבון, תוספות וקינוחים אז ב-25 שקלים לסועד ושדרגתם את הארוחה שלכם.

רונן בשרים - שכטרמן 28, נתניה, להזמנת מקומות מראש: 053-9377160

הכול גלוי לעיני הלקוחות. מסעדת רונן בשרים בנתניה (צילום: עידן גור)

איך זה שפילה ועוף מתמחרים במחיר אחיד?

"המחיר שלנו הוא כ-40% פחות מהמחיר המקביל במסעדות אחרות, ומבלי להתפשר על האיכות ואף להיפך. אני אומר באחריות שהאיכות שלנו היא גבוהה ביותר, הכול מגידול מקומי, הכול טרי מדי יום מבלי להעביר מיום ליום ויתרה מכך - הכול גלוי לעיני הלקוחות. אין מטבחים אחוריים, אין מחיצות ואין קירות, הכל שקוף ונעשה מול הסועדים", מסביר פדלון, "גם כשמזמינים נתחים כמו עוף זה עדיין זול לסועדים ובנתחי הבקר - הרווח של הסועדים אדיר".

איך בוחרים מכל השפע?

"היתרון הוא שהכול פרוש לעיני הלקוחות וכל אחד לוקח את הנתח שהוא אוהב. למי שמתקשה לבחור - יש לנו פלטות פינוק של קילוגרם בשר ב-300 שקלים. אין דיל משתלם מזה", אומר פדלון ומסביר שכל אחד בוחר את הנתח ואת מידת העשייה כשהצוות מייעץ, מכוון ועוזר, "מי שמבין בבשר יודע כבר לזהות לפי העין מה שינה צבע, מה נראה דביק, מה השחיר וכך הלאה, ואנחנו לא מסתירים כלום. הכול גלוי כולל המנגל שעליו צולים את הבשרים".

מהקצבייה לצלחת: על רונן בשרים במגזין רסט>>

"הכול מוגש בנדיבות". מסעדת רונן בשרים בנתניה (צילום: עידן גור)

מה אנשים אוהבים?

"הכול הולך, מהקבב הביתי המתובל שלנו ועד הנתחים כמו נתח קצבים למיטיבי לכת", הוא אומר, "במפתיע כ-60% מהסועדים בוחרים ואוהבים חלקי פנים מובחרים כמו שקדי עגל, כבד אווז או כבד עגל חלב".

יתרון נוסף הוא שעות הפתיחה הנדיבות לא פחות מהמנות המוגשות. המסעדה הכשרה פתוחה מדי יום מ-11:00 עד 3:00 לפנות בוקר (למעט שישי) כך שיש מענה לכל חשק ולכל טעם. גם עבור מי שעדיין חושש להגיע לאכול במסעדות יש פתרון - במקום מוכרים בשר להכנה בבית לפי משקל וגם מנות בשר מוכנות במשלוחים וב-Take Away.

לצפייה בתפריט המשלוחים ו-TA>> או חייגו: 053-7103594

מה העיקרון שמנחה אתכם כל השנים?

"לפנק! הכול מוגש בנדיבות. למשל הקינוחים, אנחנו מפנקים את מי שמזמין אצלנו דיל, בקינוחים על חשבון הבית - מלבי, בוואריה ופלטת פירות העונה. רק זה מתומחר במסעדות אחרות ביותר מ-100 שקלים ואצלנו מוענק ללא תשלום, להנאת הלקוחות שהזמינו ק"ג בשר או יותר", מסביר פדלון.

 • שתף ב פייסבוק
 • שתף ב וואצאפ
 • שתף ב general
 • שתף ב general
 • שתף ב טוויטר
 • שתף ב אימאייל
0 תגובות

Source: walla

All life articles on 2021-04-15

You may like

Trends 24h

Life/Entertain 2021-05-09T06:35:42.778Z
Life/Entertain 2021-05-09T08:38:46.294Z

Latest

© Communities 2019 - Privacy